Tatil Anlayışında Yeni Bir Trend
  LANGUAGES     |       REZERVASYON SORGULA

LANGUAGES

BİLGİLENDİRME

Karavanlarımızı görmek için randevu almanız gerekmektedir.

Hakkımızda

Anasayfa | Kurumsal | Hakkımızda

Hakkımızda

Karavancı A.Ş. tatil anlayışına farklı bir trend getirmek, sabit otel odalarından sıkılan tatil severlere biraz adrenalin, biraz özgürlük biraz da doğallık sunmak amacı ile İzmir Urla'da kurulmuştur.

 

Motokaravanlarımız konforlu bir otel odası şeklinde dizayn edilmiştir.

 

Bu tatil anlayışı ile özgürlüğün sınırı yok. İsterseniz 10 günlük tatilinizin her gününde gözünüzü farklı yerlerde açabilirsiniz. Araç ve otel bir arada. Hayatınızda bu deneyimi en az bir kere yaşamaya ne dersiniz?

 

Hayal ettiğiniz tatili konfor içinde geçirebilmeniz için karavan ve kamp alan bilgileri müşterilerimiz ile web sitemizde  paylaşılmaktadır.

 

Lüks mobil eviniz bırakın sizi hayal ettiğiniz yere götürsün...

 

KARAVANCI AİLESİ

Yıllar önce üç aile olarak çıktıkları tur sonucu Karavan sevdalısı olan Karavancı Ailesi sevdiklerinizle kendi evinizin konforunda bu muhteşem deneyimi sizin de yaşamanız için kolları sıvadı. İzmir'den yola koyularak 3 motokaravan ile Türkiye'nin güney sahillerini keşfe çıkan bu üç aile yollarda istedikleri yerlerde durarak gerek doğanın tadını çıkardılar, gerek kendilerine yolda eşlik eden yunusları selamladılar, gerekse ihtiyaçlarını giderip bir yüzme molası verdiler. Üniversite yıllarında kurulan dostlukları boyunca hiç bu kadar eğlenmemiş olduklarını itiraf eden kafadarlar, birbirlerinin hiç bilmedikleri yönlerini öğrenerek dostluklarını güçlendirirken, oyunlar oynayarak eğlencenin doruklarına çıktılar. Bir ekip olmanın ve takım çalışmasının önemini Kaş'ta tesadüf ettikleri her yıl sadece bir defa yaşanılan doğa olayı "Yayla Tepmesi"ne yakalanarak anladılar. Limanda her iki ucundan bağlı tekneler havada uçuşurken motokaravanları ile (U) düzeni alıp üstesinden gelemeyecekleri fırtına, felaket olamayacağını gördüler. Bir macera hiç bu kadar konforlu ve heyecanlı olmamıştı...Aradan Yıllar geçmesine rağmen o tarihte yaşadıkları ve unutamadıkları bu tatili tutkuları haline getiren kafadarlar şimdi sizin kendi macera ve hikayelerinizi yazmanız için bu hizmeti ayağınıza getirdi.

 

" Her mola ayrı bir hikaye.... "

 

Kendi hikayenizi yazmanıza küçük bir katkımız olacaksa ne mutlu bize...

KARAVANCI

Karavancı A.Ş. tatil anlayışına farklı bir trend getirmek, sabit otel odalarından sıkılan tatil severlere biraz adrenalin, biraz özgürlük biraz da doğallık sunmak amacı ile İzmir Urla’da kurulmuştur.

              

FOTOĞRAF GALERİSİ

Copyright @ 2019 Karavancı A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.